Керівництво Банку

 

Путінцева Тетяна Володимирівна
Голова Правління

Пані Тетяна має понад 20 років досвіду у банківській справі, 13 з яких — на керівних посадах. Починала з посади економіста відділення, а вже за декілька років була керівником одного з відділень «Приватбанку». З 2006 року Тетяна Володимирівна обіймала посаду заступника Голови Правління «Південкомбанку».

За свою кар’єру працювала у керівному складі ПАТ «Промінвестбанк», АТ «Сведбанк», АКБ «ТАС-Комерцбанк», ВАТ КБ «Півдемкомбанк». З 2013 обіймала посаду Заступника Голови Правління АТ «ТАСКОМБАНК» — керівника Східного регіону.

Є Головою Правління «Комерційного Індустріального Банку» з квітня 2018 року.

Закінчила Донецький державний університет економіки та торгівлі за спеціальністю «Облік і аудит», кваліфікація «Економіст». Далі отримала диплом у Донецькій державній академії управління за спеціальністю «Фінанси». Наразі проходить програму аспірантури в Державному вищому навчальному закладі «Університет банківської справи».

 

Овчарова Лілія Миколаївна
Перший Заступник Голови Правління, Член Правління

Лілія Миколаївна Овчарова призначена на посаду Заступника Голови Правління в грудні 2017 року й відповідає за бізнес-напрямок Банку. Її досвід роботи у банківській сфері становить близько 17 років. До приходу в АТ «Комерційний Індустріальний Банк» Лілія Овчарова працювала на керівних посадах АТ «ТАСКОМБАНК» та ПАТ «Промінвестбанк».

Освіта: Донецький державний університет економіки та торгівлі. Спеціальність «Облік та аудит».

Матвієнко Денис Вікторович
Заступник Голови Правління

Освіта: Повна вища, Київський національний економічний університет за спеціальністю «Банківська справа»
 
Працює в банківській сфері з 2001 року. Має досвід роботи в напрямках розвитку бізнесу, фінансово-економічного аналізу діяльності та ризик-менеджменту. Працював в АКБ «Укрсоцбанк», АТ «Креді Агріколь Банк», АТ «Сбербанк», ПАТ «Банк Юнісон», АТ «ТАСКОМБАНК».
З грудня 2019 року — Заступник Голови Правління Акціонерного Товариства «Комерційний Індустріальний Банк».

Овсянников Дмитро Юрійович
Заступник Голови Правління

Овсянников Дмитро Юрійович призначений на посаду Заступника Голови Правління у грудні 2021 року й відповідає за розвиток корпоративного бізнесу Банку.

Працює в банківській сфері з 2007 року. До приходу в АТ «КІБ» Дмитро Овсянников працював в ПАТ  «Укрексімбанк», АТ «Дельта Банк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень» на посадах:  начальника управління кредитування та обслуговування корпоративних клієнтів департаменту продажів  корпоративного бізнесу, начальника департаменту кредитних і документарних операцій корпоративних клієнтів, директора  з корпоративного бізнесу, члена Правління.

 Освіта: Одеський державний економічний університет, спеціальність «Банківська справа», кваліфікація «Економіст», Одеська національна юридична академія, спеціальність «Правознавство», кваліфікація «Магістр права».

 

Пристай Ярослав Зенонович
Директор Департаменту фінансового моніторингу та валютного контролю, Член правління

Освіта: Університет банківської справи Національного банку України (м. Київ). Спеціальність — «Банківська справа». Магістерська програма — «Фінансовий моніторинг в банку».

У банківській системі працює з 2011 року. З 2015 року — Член Правління АТ «КІБ».

 

Колесник Василь Сергійович
Фінансовий директор, Член правління

Освіта: закінчив Київський національний економічний університет, спеціальність «Фінанси та кредит».

Загальний стаж роботи у банківській сфері 26 років. Працював в АБ  «Енергобанк»,  ВАТ КБ «Надра», ВАТ«Ерде Банк», ПАТ  «Банк Форвард» (раніше — ПАТ «Банк «Русский Стандарт»).

 

Денисенко Світлана Миколаївна
Головний бухгалтер

Досвід роботи у банківській сфері 18 років, з них 13 років на керівних посадах. Працювала в АКБ «Альянс», ВАТ «Український Професійний Банк», ВАТ «Сведбанк», ПАТ«Енергобанк».

Освіта: Київський національний економічний університет, Академія бізнесу Ernst&Young. Диплом АССА з Міжнародної фінансової звітності (ДипИФР).

 

 

Наглядова рада     

Поваляєв Валентин Юрiйович — Голова Наглядової ради
Порада Євгенiй Олександрович — Заступник Голови Наглядової ради 
Спiльнiченко Володимир Володимирович — Незалежний член Наглядової ради   
Дідич Тетяна Петрівна — Незалежний член Наглядової ради

  

Корпоративний секретар – Вавілова Маргарита Валеріївна,
                                                 тел. (044) 586-54-96