Вакансії

Відкритий конкурсний відбір

Керівництво АТ «КІБ» оголошує про проведення конкурсного відбору
на посаду Незалежного члена Наглядової Ради АТ «КІБ».
Вимоги до кандидатів на посаду Незалежного члена Наглядової Ради АТ «КІБ» за посиланням

 

Відкриті вакансії

 

Надсилайте резюме на поштову адресу [email protected] і ми обов'язково розглянемо Вашу кандидатуру за наявності відповідної вакансії.


 

Кар'єра в Акціонерному товаристві «Комерційний Індустріальний Банк» — Ваш найкращий вибір для побудови вдалої кар'єри!


АТ «КІБ» — фінансова компанія, яка почала свою історію на банківському ринку України у 1993 році. За весь час роботи у Банку були накопичені кращі практики та інструменти роботи з персоналом. Ми будуємо компанію, успіх якої заснований на професіоналізмі, відчутті комфорту її співробітників. Запрошуючи Вас на роботу — ми зацікавлені не тільки в тих, хто вже відбувся, як професіонал своєї справи, а й в тих, хто тільки починає будувати свою кар'єру.

АТ «КІБ» пропонує Вам кілька напрямків професійного кар'єрного розвитку:

• управлінська кар'єра — передбачає зростання (по вертикалі), переміщення всередині Банку з подальшим зростанням на посаді та роботу над стратегічно важливими для Банку напрямками;
• професійна кар'єра — передбачає поглиблення в одному професійному напрямку, опановування суміжними галузями знань, розширення інструментарію та областей діяльності.

Незалежно від того, який вид і напрямок кар'єри Ви оберете — можете завжди розраховувати на допомогу і сприяння співробітників Департаменту по роботі з персоналом.

З повагою до Вас, Департамент по роботі з персоналом АТ «КІБ»